fbpx
PASW, ul. Stefana Batorego 24 – Pszczyna
507-070-861
zbigniewsyc@interiapl

Trening z Cezarym Podrazą w Pszczynie (25.02).

Pszczyńska Akademia Sztuk Walki

Trening z Cezarym Podrazą w Pszczynie (25.02).

Zapraszamy na wyjątkowy trening z Mistrzem Cezarym Podrazą, który odbędzie się już we wtorek 25 lutego, od godziny 18:15, do 20:00. Koszt udziału w zajęciach: dla posiadaczy aktualnych karnetów – 25 zł / dla osób nieposiadających karnetu 70 zł.

Cezary Podraza:

Wielki mistrz i legenda światowego Kickboxingu, w Sosnowcu od lat prowadzi klub, żyje spokojnie i dostatnie poświęcając się swojemu powołaniu – jako trener, działacz i promotor sportów walki, głównie Kickboxingu. Swoją przygodę z tą dyscypliną rozpoczął na początku lat 80, u boku Andrzeja Palacza, żeby już w 1985 roku jako pierwszy Polak – wziąć udział w mistrzostwach świata Kickboxingu (Full Contact) w Budapeszcie. Oprócz Kickboxingu toczył walki w Savate, Muay thai, Kung-fu. Jakby tego było mało, jest posiadaczem czarnego pasa w Kickboxingu – 10 Dan najwyższy stopień w Polsce i ponad to w 15 różnych Organizacjach i Stylach, 9 Dan w Savate i 1 Dan w Kung-fu. Doliczając do tego zdobyte tytuły mistrza świata w weteranach – w Hiszpanii mając lat 53, we Włoszech 54 lata i ponownie w 2017 we Włoszech mając 55 lat. Jest 10 krotnym mistrzem świata! Jest Prezydentem organizacji WKN Polska – jednej z największych i najsilniejszych Federacji Zawodowego Kickboxingu na Świecie, a także zasiada we władzach światowych tej federacji. Jako pierwszy Polak został umieszczony w Pantheon Of Sports And Martial Arts, 12 maja 2017 roku wyróżnienie zostaje wręczone oficjalnie przez legendę Światowego Kickboxingu Benny The Jet Urquideza (USA) i Carla Emery (Szwajcaria)!

Jako zawodowiec stoczył 71 walk, 51 razy wygrywał przez KO, przegrał tylko 4 razy. Walki amatorskie to 318 i przegranych tylko 14!

Informacje i zapisy: 507-070-861 / zbigniewsyc@interiapl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *